Álláslehetőség

Raktáros munkatárs

  1. Böllhoff Magyarország >
  2. Karrier – Állásajánlatok a Böllhoff Kft.-nél >
  3. Raktaros

10.01.2018

Raktáros munkatárs

Böllhoff Kft. – Székesfehérvár

Amit kínálunk

  • változatos feladatok, nyugodt munkavégzés
  • minőségi munkakörnyezet
  • modern gondolkodású, haladó szellemű csapat
  • kiemelkedő juttatási csomag
  • fejlődési lehetőség

Feladata:

  • áruátvétel és -kiadás
  • dokumentációk kezelése, archiválása
  • munkautasítás és folyamatleírás szerinti munkavégzés
  • géppark gondos, felelősségteljes kezelése

Elvárásaink:

  • OKJ-s gyalogkíséretű és vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány
  • alapfokú számítógép használat
  • jó kommunikációs készség
  • precíz munkavégzés
  • kreativitás, fejlődni akarás, elkötelezettség

Előnyt jelent

  • OKJ-s vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány
  • 3-5 éves raktári gyakorlat
  • német nyelv alapfokú ismerete

Fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével az lpallag@bollhoff.com e-mail címre ”Raktáros munkatárs” megjelöléssel várjuk.

Állás megnevezése Kiírás dátuma Típus / Méret
Raktáros munkatárs 1 2018.01.10. PDF / 101 kB

Termékkatalógusok

Technikai információkra van szüksége?

Letöltőközpont

A Böllhoff vállalatcsoport minősítései

Tanusítványok & Szabványok

Kapcsolat

További információra van szüksége? Lépjen kapcsolatba velünk!

Kapcsolat

A Böllhoff Magyarországon - munkatársaink szemszögéből

A Böllhoff, mint munkaadó: az alkalmazottak szemszögéből

BÖLLHOFF